Меню навигации+

Наталь Темех

Я живу у теплому місті Івано-Франківську, де кількість усміхнених облич дорівнює кількості ворон у парку Шевченка. Навчаюся в Університеті Стефаника на чеського філолога, паралельно на вихідних і канікулах активно відправляюся в мандрівки.

Але, основна причина чого я є у цьому проекті – моя любов на все життя – малювання. З підліткового віку почала змальовувати різних героїв коміксів, потім пішло-поїхало і виробився власний стиль, зрозуміла, що це не просто захоплення, а стиль життя.

Мені пощастило вже проілюструвати збірку дитячих віршів, малювати меми для групи нашого міста (ТФ) і просто викликати у людей приємні емоції своїми малюнками. Щастя у цьому – це те, що я не навчалася у художній школі і моєю спеціалізацією є чеська мова та література, проте, все ж моя творчість вийшла за рамки мого блокноту і стін.

Що я хочу зобразити у своїх малюнках і донести людям? Певне, це казка, дитячий оптимізм і сонячно позитивний настрій. Найкраще для мене – коли людина, тільки подивиться на мій малюнок відразу ж і посміхнеться. Це найвища оцінка!