Меню навигации+

Тетяна Снежик

Народилася у Львові в 1980 р. та живу тут і досі. Я малювала з дитинства, відвідувала художню школу, різноманітні арт-студії та постійно вивчала щось сама. Навіть зараз ходжу малювати деякі анатомічні замальовки, гіпси, оголену натуру в художню академію чи у навчальну студію, щоб певні навики постійно розвивалися. Деякий час я працювала та вчилася у Німеччині, там навчалася у дуже цікавій художній школі, яка особливу увагу приділяла акварельній техніці.

Хоча паралельно я отримала освіту в іншій галузі, ілюстрація та живопис все ж надзвичайно мене приваблювали, і з 2010 року я стала повноцінно працювати ілюстратором. Найбільше я люблю ілюструвати дитячі книжки та створювати вітальні листівки. Хоча мені також цікаві й «дорослі» речі – збірники поезії, узори, елементи для графічного дизайну.

У мене є два зовсім різні художні напрями в ілюстрації – векторна графіка, яка надзвичайно зручна для оформлення деяких видань, і зовсім живописні речі – акварель, скетчі, змішані техніки з різноманітних матеріалів.

Досить несподівано для себе я почала писати багато живописів, особливо пейзажі та натюрморти (найбільш вдало це відбувається у наших Карпатах та на морі) і з задоволенням це продовжую. Мої роботи можна подивитися тут: https://www.behance.net/Tasia12.

Мене іноді запитують: вважаю я себе більше художником чи ілюстратором. Важко відповісти; це все, напевно, якось вдало поєднується в моєму житті та добре співіснує.